włócz się
bez celu

Osada Wolności to bezpośredni dostęp do rezerwatów przyrody, leśnych ścieżek, parków i bezdroży.

Odkryj na nowo przyjemność zagubienia się pośród surowej natury. Zapomnij o celu, ciesz się drogą.

Zobacz mapę Nowego Sztynortu

skacz z kwiatka
na kwiatek

Słodkie nieróbstwo czy wir aktywności? Nie
musisz wybierać. Rób to, na co masz ochotę.
Nowy Sztynort to studnia wrażeń, doświadczeń i
atrakcji.


Port sztynort

poczuj wiatr
we włosach

Osada Wolności leży w samym Porcie Sztynort, więc zawsze kiedy tego zapragniesz możesz wsiąść na jacht i poczuć wiatr we włosach i wodną mżawkę z rozbitych grzbiet w fal. Oderwij się od lądu i zapomnij na chwilę o otaczającym świecie.


udogodnienia

rób to, czego
dusza zapragnie


Rezerwaty przyrody

Osada Wolności to miejsce położone na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, pośród rezerwatów przyrody. Nie powinno więc Cię zdziwić, że podczas porannej kawy na tarasie, wpadną do Ciebie z wizytą sąsiedzi z pobliskich lasów.


Aleja dębowa

Przechadzaj się po zapierającej dech w piersi alei dębowej, będącej pozostałością historycznego parku – perełki posiadłości rodu Lehndorff. Jest tu sporo miejsca do wędrowania, bo park ma niemal osiemnaście hektarów powierzchni a jego powstanie datuje się na pierwszą połowę XVII wieku.


Co-working

Praca wzywa? Nie musisz nigdzie lecieć. Nie zabieraj jej też do domu. Już niedługo tuż obok, otworzymy dla Ciebie przestrzeń coworkingową z najnowszą infrastrukturą informatyczną i komfortowymi przestrzeniami do pracy. Wszystko po to, aby mieć więcej czasu na przyjemności.

 


Pałac Lehndorffów

Zobacz jaki majestatyczny! Właśnie trwa jego renowacja, więc będzie jeszcze wspanialszy. W kręgu miłośników zabytków znany jest przede wszystkim jako cenny dawny pruski kompleks pałacowo – folwarczny, Sztynort to nie tylko port jachtowy i przystań na północnym odcinku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.


Lokalne produkty

Osada Wolności to dostęp do świeżych i organicznych produktów prosto z mazurskiej ziemi. Niezależnie czy masz ochotę na zabawę w szefa kuchni, czy na słodkie lenistwo i skosztowanie dobroci w jednej z restauracji w Porcie Sztynort.


gastronomia

smakuj, tańcz i śpiewaj

Baba Pruska

Sztynort w nowej wyjątkowej odsłonie! Skosztuj dań opartych o najwyższej jakości produkty regionalne. Możesz uraczyć się wyjątkowymi rybami z pieca, soczystą jagnięciną i paletą dań wegańskich. Wieczorami doświadczysz niezapomnianych wrażeń muzycznych i nocnych klimatów barowych.

Strona facebook

Prato Do Dia

Zanurz się po uszy w energicznej i przepysznej kuchni portugalskiej w Prato Do Dia! Jak mówią o niej gospodarze: „To miejsce powstało z miłości do Portugalii, jej znakomitej kuchni i kultury – tak wielobarwnej i wesołej, jak nasza przyczepa” Foodtruck Prato Do Dia to dania przygotowywane są przez rodowitego Portugalczyka, w które wkłada całe swoje gorące południowe serce!

Strona facebook

Zęza

Muzykuj, snuj opowieści i chłepcz wszelakiego rodzaju trunki w Zęzie. Ten bar ma swój unikatowy nastrój, który powrócił do Sztynortu po wielu latach nieobecności. Zawsze znajdziesz tu gitarę i wesołych towarzyszy chętnych do wspólnego biesiadowania!

Strona facebook

nakarm swoją
ciekawość

Skosztuj ich na miejscu
lub bez wychodzenia z domku

nakarm swoją
ciekawość

Skosztuj ich na miejscu
lub bez wychodzenia z domku

skacz z kwiatka
na kwiatek

Sprawdź na Google Maps

wybierz domek